Sedef Konakları

 

 

"Tam da Hayallerinizdeki Yaşam"

 Doğduğu yeri seçemese de İnsan, yaşayacağı yeri kendi seçer.

İstiridyenin içindeki sedef katmanlar uzun yıllar sonunda inciyi oluşturur. İnci çok değerli, sert ve bir o kadar da sağlam, sedef’den oluşmuş bir taşdır. Oldukça kıymetlidir. Sedef, yapısı ve kabuğu inciyi tüm dış etkenlerde yıllarca korur. İnci’yi değerli kılan benzersiz oluşudur.

Moda Park İnşaat olarak bizler de sizler için sevdiklerinizle yıllarca yaşayabileceğiz, değerli, ayrıcalıklı ve kendinizi farklı hissettirecek lüks konutlar üretiyoruz. Çünkü hepiniz sevdikleriniz için bir inci tanesi kadar benzersiz ve kıymetlisiniz... Biz de, bu ayrıcalığı yaşamanız için Sedef Konakları’nı inşa ediyoruz...

"Her Yere Yakın Strese Uzak"

Lokasyon olarak, Gaziantep’in yatırım ve yaşam için en değerli noktalarından birinde yapılanan Sedef Konakları, şehrin karmaşasından uzak bir konumda sizlere renkli bir yaşam fırsatı sunuyor.
Sedef Konakları, Çevreyolu, Başpınar bağlantısı kesişiminde ev ve iş arasındaki zaman kaybını en aza indiriyor.

%100 Temiz Hava

Sedef Konakları tasarlanırken, projenin bulunduğu lokasyonun sahip olduğu manzaradan ilham alındı ve tüm villalarda manzara hakimiyeti elde edilebilmesi için projede tam boy geniş cepheli pencereler kullanıldı.
Projenin araziye konumlandırılması her bir villanın en iyi açıdan birbirini görmeden manzaraya hakim olabileceği şekilde planlandı.

"Yüksek ve İleri Teknoloji"

Sedef Konakları mimari konseptinden üretim aşamasına kadar, müşteri memnuniyetini sağlamak ve yüksek yaşam standartları sunmak hedefiyle projelendirildi. Projenin inşaatında gerekli denetim mekanizmalarından geçirilmiş ve onay almış TSE belgeli, yüksek kaliteli yapı malzemeleri kullanıldı.

Proje, yürürlükteki TS 500-2000 betonarme yapıların tasarım ve yapım kuralları, 4807 sayılı yapı denetim kanunu ve ilgili yönetmeliklere uygun olarak inşa edilmekte olup, akıllı ev sistemlerine uyumlu teknik altyapı da hazır halde sunulmaktadır.

"Bir Evle Hayat Değişir"

Sedef Konakları şehrin karmaşasından uzak ama şehrin tüm noktalarına kolay ulaşılabilir ve konumda ailenizle huzur içinde yaşayabileceğiniz güvenli bir ortamda sizlere hayatınızı ve yaşam
tarzınızı değiştirecek olanaklar sunuyor...

Kişiye özel ödeme seçenekleri için siz değerli misafirlerimizi satış ofisimize bekliyoruz.

Satış ofisimiz için tıklayınız.

1. Kat
1. Kat - 2
2. Kat
2. Kat - 2
Zemin Kat - 2
Zemin Kat

BAŞVURU FORMU

Müşteri temsilcimizin size dönüş yapabilmesi için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.